Paslaugos

Klinika „Vilcacora“ įkurta siekiant sudaryti pačias palankiausias sąlygas visiems asmenims rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Mūsų tikslas – teikti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas, kuriomis liktų patenkintas kiekvienas pacientas.

Kompiuterinis biorezonansinis tyrimas

Kompiuterinė segmentinė diagnostika padeda ne tik atpažinti ligas jų pradinėse stadijose, bet ir nustatyti esminę ligos priežastį.

Endobiogeninis tyrimas

Tiriant pacientą yra atliekami kraujo tyrimai bei jų analizė, renkama išsami anamnezė, atliekamas klinikinis ištyrimas, kurio metu įvertinama bendra paciento būklė, kūno simptomai.

Reabilitacijos paslaugos

Pagrindinis tikslas – teikti kompleksinės reabilitacijos paslaugas asmenims po įvairių ligų, turintiems fizinę negalią, siekiant jų savarankiškumo, visapusiško savęs realizavimo ir geresnės gyvenimo kokybės.

Gydytojo konsultacija

Gydytojas sudarys jums asmeninį gydymo planą – patars, kokias paslaugas rinktis bei galės jums detaliau papasakoti apie jų eigą ir ką reikėtų žinoti prieš ir po.

Individualus mitybos planas

Gydytojas tikina, kad individualaus mitybos plano sudarymas padeda jaustis energingam bei sveikam ir tik jo laikantis įmanoma veiksmingai numesti svorio.

Seminarai

Kompiuterinė segmentinė diagnostika padeda ne tik atpažinti ligas jų pradinėse stadijose, bet ir nustatyti esminę ligos priežastį.

Podologės paslaugos

Traumuoti, deformuoti nagai — Neskausmingai šaliname įaugusį nagą, be chirurginės intervencijos. Deformuotų nagų korekcija, traumuotų nagų gydymas.

Telefonas

+37065055142

Adresas

Vasario 16-osios g. 21, Šiauliai
"Vilcacora natūralios medicinos centras"

El.Paštas

info@vilcacora.lt

Scroll to Top