Individualus mitybos planas

Mitybos planas sudaromas pagal kiekvieno paciento fizinius duomenis- sveikatos būklę bei kreipiant dėmesį kaip mėgstamus/nemėgstamus produktus.

Individualus mitybos planas

Individualaus mitybos plano sudarymui naudojamos tik tokios kūno masės koregavimo metodikos, kurios yra moksliškai patvirtintos. Centre mitybos planai ar kompleksinės svorio metimo programos sudaromos individualiai, adaptuojant jas pagal kiekvieno asmens sveikatos būklę ir, žinoma, fizinį aktyvumą. Su specialisto pagalba maitinimosi plano sudarymas bus pagrįstas sveikos, taisyklingos, tinkamai subalansuotos, atitinkančios kiekvieno žmogaus fiziologinius poreikius ir svarbiausia, patogiais Jūsų gyvenimui, mitybos pokyčiais. Tik tokiu atveju galima prisilaikyti sveikos mitybos principų visą gyvenimą. Juk net ir reguliariai sportuojant lieknėjimo tikslais sunku pasiekti norimų rezultatų, jei kartu nesilaikoma ir tam tikrų mitybos įpročių (pvz. didėja raumenys, tačiau vis tiek nemažėja kūno masė).

Mitybos plano sudarymas suaugusiesiems ir vaikams – viena iš pagrindinių sveiko svorio metimo priemonė, taip pat ir puikią savijautą užtikrinantis pasirinkimas, kuris padės pasiekti ilgalaikį rezultatą.

Dieta padeda pasiekti tik trumpalaikį rezultatą, o gydytojo dietologo sudaromas mitybos planas – ilgalaikį. Svarbiausia laikytis valgymo rėžimo.

Dietos dažnai nualina organizmą, žmogus jaučiasi nusilpęs, vargina nuovargis, gali slinkti plaukai, lūžinėti nagai. Mitybos planas tiek moterims, tiek vyrams sudaromas pagal jų fizinius duomenis užtikrinant, kad organizmas gaus visas reikalingas maistines medžiagas.

Po dietų dažnas “apsivalgo” ir numesti kilogramai sugrįžta dvigubai. Su mitybos planu taip nenutiks, kadangi jis paremtas ilgalaikiais rezultatais, skaniu bei subalansuota maistu, palankia organizmo reakcija į pokyčius.

Laikantis dietų gali kilti įvairių sveikatos problemų, kai tuo tarpu subalansuotas mitybos planas padeda jas “nugalėti”, pavyzdžiui, antsvorio/ nutukimo sukeltos ligos/ būklės: širdies ir kraujagyslių sistemos, cukrinis diabetas, sąnarių skausmas ir panašiai.

Telefonas

+37065055142

Adresas

Vasario 16-osios g. 21, Šiauliai
"Vilcacora natūralios medicinos centras"

El.Paštas

info@vilcacora.lt

Scroll to Top