Kompiuterinis biorezonansinis tyrimas​

Jūs jau galite atlikti pilną organizmo ištyrimą su naujausia trimate (3D) kompiuterine biorezonansine diagnostine aparatūra.

Biorezonansinis Tyrimas

Tai išsami, patikima ir patogi naujausia trimatė kompiuterinė diagnostika atliekama per 1 val. Visas tyrimas vyksta prieš paciento akis. Pacientui patogiai sėdint, nuskanuojama jo nervinė sistema ir smegenų žievė. Taip aukšto dažnio impulsų pagalba surenkama tiksli informacija apie Jūsų organų būklę. Kompiuteris gautus duomenis lygina su sveiko žmogaus organų sistema. Pagal šią kompiuterio apdorotą informaciją nustatoma paciento sveikatos būklė. Šio tyrimo metu matosi kardio sistema (širdies skilveliai, prieširdžiai, koronarai, vožtuvai, arterijos, arterijolės, venos, venulės), virškinamasis traktas (stemplė, skrandis, dvylikapirštė, plonasis ir storasis žarnynas, tiesioji ir išeinamoji žarnos, kasa, kepenys, tulžies pūslė), endokrininė sistema (skydliaukė, antinksčiai, pagumburio liauka), inkstai ir šlapimo takų sistema, kaulų ir sąnarių sistema, nervinė sistema, oda ir kt. Taip pat atliekamas ir mikrobiologinis ištyrimas (vitaminai, mineralai, mikroelementai, kraujo parametrai).

Ši diagnostika saugi, neskausminga, patogi. Jos patikimumas siekia iki 92 %. Ji nenaudoja jokių spinduliavimo šaltinių, tad visiškai nekenksminga nėščioms moterims ir vaikams. Šiuo metodu gaunama informacija apie ligos užuomazgą, jos pradinę stadiją, kai patologinis procesas dar nesusiformavęs

Vilcacoros centre kevičiame atlikti diagnostiką

Telefonas

+37065055142

Adresas

Vasario 16-osios g. 21, Šiauliai
"Vilcacora natūralios medicinos centras"

El.Paštas

info@vilcacora.lt

Scroll to Top